enim müüdud

Allahindlus

KODU JA AED

KODU JA AED

Leitud 20120 toodet

Kuvatakse 1–32 toodet (kokku 20120)

Kodu ja aed

Korra tagamine eramus või korteris on sisemise mugavuse ja hubasuse jaoks oluline protsess. Lisaks aitab tervist, enesetunnet ja tuju parandada tolmu puudumine ja pidev märgpuhastus ventileeritavas ruumis. Selleks on vaja kasutada kodu jaoks mõeldud vahendeid õhuvärskendajate, lõhnapulkade ja muude toodete näol. Selles Viguri veebipoe kategoorias pakutakse soodsaid kodu- ja aiakaupu, mis on jagatud mitmesse kategooriasse. Enne tellimuse esitamist koos kohaletoimetamisega üle Eesti on soovitatav läbi vaadata, millised tooted kategooriasse kuuluvad ja millised on nende eelised.

 
 
Kodu ja aia hädavajalikud tööriistad ühes kohas


Veebiturule minnes ei pea ostja aega kulutama teiste veebipoodide otsimiseks, sest kõik vajalik on juba olemas Vigur.ee`s. Põrandapesuks on võimalik tellida erinevaid puhastusvahendeid, pihusteid, automaattolmuimejaid ja puhastusvahendeid, kuivateid, harju ja moppe. Ostmiseks pakutakse ka erinevat tüüpi aroomiõlisid, mis parandavad oluliselt enesetunnet ja suudavad pärast rasket tööpäeva lõõgastuda. Ostjate käsutuses on tööriistad ja tarvikud suvilate hooldamiseks, haljastuse ja territooriumi korrastamiseks. Samuti on võimalus valida vannituppa vajalikke tooteid: sanitaarkomponente, kardinaid, vaipu ja muid tooteid.

Kaasaegsed majade ja korterite omanikud ei saa hakkama ilma õhukvaliteedi juhtimissüsteemideta. Selleks kasutatakse erinevaid puhastusvahendeid, ventilaatoreid ja konditsioneere. Seadmed võimaldavad mitte ainult suvel temperatuuri alandada, vaid ka vastupidi - ruumi soojendada. Esitletakse ka usaldusväärsete Euroopa tootjate õhuniisutajaid ja radiaatoreid. Kliendi käsutuses on kaubad aiatöödeks, aiamööbliks, grillinurkadeks ja muuks otstarbeks.


Lisaks nendele toodetele saate soodsa hinnaga osta teisi tooteid:

  • Seadmed turvalisuse tagamiseks ja kodu juhtimiseks.

Sellesse alamkategooriasse kuuluvad turvakaamerad, hääleabilised, nutipirnid ja muud seadmed, mis parandavad oluliselt elanike mugavust.

  • Tooted lemmikloomadele.

Lemmikloomale on võimalik soetada kvaliteetseid toiduaineid, nõusid või hooldus- ja hügieenitarbeid. Samuti pakutakse vahendeid kõndimiseks ja treenimiseks.

  • Muud säilitustarvikud ja sisekujundused.

Pakutakse küünlaid, kaunistusi, rannaaluseid, maale ja muid dekoratiivesemeid, mis võivad rõhutada iga ruumi stiili.

 
 
Kuidas teha kodu- ja aiatoodete kiirtellimust?


Viguri veebipoes saab sooritada soodsa ostu koos kohaletoomisega Eestis. Ostu sooritamiseks tuleks valida sobiv toode või mitu komponenti ning seejärel määrata andmed pakiautomaadi jaoks. Toodete eest tasumine toimub klientidele mugaval viisil Eesti pangalinkide kaudu. Vajadusel nõustab e-poe klienditugi ostjat kõikides korralduslikes küsimustes.