enim müüdud

Allahindlus

KÖÖGITARBED

KÖÖGITARBED

Leitud 14277 toodet

Kuvatakse 1–32 toodet (kokku 14277)

Köögitarbed

Köögis toiduvalmistamine on tihedalt seotud tööruumi õige korraldamisega. Iga perenaine unistab vajaliku köögikomplekti, mööbli ja tööriistade olemasolust, seega peaksite nende kaupade ostmise eest hoolitsema. Viguri veebipoest saad osta soodsaid köögitooteid koos kohaletoimetamisega Eesti piires. Selles kategoorias on soovitatav arvestada mitte ainult tarvikutega, vaid ka kodumasinate, tarvikute ja muude seadmetega, milleta on raske hakkama saada.
Toote ostmisel ostmisel on oluline selle kõrge kvaliteet, seega on brändil ja tarnijal võtmeroll rahulolu saavutamiseks.. Vigur.ee leheküljel esitletakse parimate Euroopa tootjate tooteid, mida saab soodsalt tellida.

 
 
Olulised köögitarbed, ilma milleta elada ei saa


Sellesse kategooriasse kuuluvad kõrgtehnoloogilised blenderid, võileivaküpsetajad, multikeetjad, kohvimasinad, ahjud, pliidid ja palju muud. Majaomanikule pakutakse võimalust tellida elektrilised praepannid ja veekeetjad, mis on suurepärane alternatiiv tavaseadmetele. Saadaval on ka grillid, röstrid ja fondüüvalmistajad, mis muudavad lemmikroogade valmistamise mugavaks ja nauditavaks. Taignaga töötamise lihtsustamiseks on soovitatav kasutada spetsiaalseid segamisseadmeid ning praesõpradele tulevad appi fritüürid. Seega leiate sellest alamkategooriast kõik vajaliku, et muuta toiduvalmistamine kiireks ja mugavaks.

Lisaks kodumasinatele müüakse selles kategoorias gurmeetooteid. Nende hulka kuuluvad oliiviõli, kohv kapslite kujul (spetsiaalsete masinate jaoks), aga ka alused juustu, sea jalgade ja singi jaoks. Selleks on soovitatav soetada erinevaid tarvikuid ja seadmeid gaasi- või elektripliidi mugavamaks töötamiseks.

Samuti võiksite tutvuda teiste alamkategooria toodetega:

  • Vajalikud tarvikud.

Köögitekstiilid, kruusid, klaasid, lusikad, kahvlid ja taldrikud – kõik, mida üks tänapäeva pere toiduvalmistamiseks ja söömiseks vajab. Samuti on soovitatav tellida peeneid potte, disainnõusid, kandikuid ja muud inventari.

  • Seadmed köögis töötamise organiseerimiseks, mugavuseks ja ohutuseks.

Aktiivse toiduvalmistamise ajal tekib suur kogus auru, nii et omanikul on vaja väljatõmbekatet. Samas kategoorias on olemas ka segistid ja kraanikausid nõude pesemiseks.

  • Muud tüüpi tooted: küpsetustooted, pannkoogid ja küpsetusnõud.

Alamkategooriast leiab ostja keskkonnasõbralikest materjalidest jogurtivalmistajad ja alusalused. Veinisõpradele pakutakse vastavaid tarvikuid.

 
Köögikaupade ost koos kohaletoomisega Eestis
Köögis töötamiseks vajalike tarvikute tellimine Viguri kodulehel on muutunud palju lihtsamaks. Kiireks ostuks piisab, kui märkida kontaktandmed pakiautomaadi jaoks või võtta ise klienditoega ühendust. Vajadusel konsulteerib valiku osas klienditoe konsultant.