enim müüdud

Allahindlus

PARFÜÜMID

PARFÜÜMID

Leitud 3802 toodet

Kuvatakse 1–32 toodet (kokku 3802)

Parfüümeeria

Tänaval või siseruumides mööduvast inimesest tulev meeldiv aroom lummab esimestest sekunditest. See loob mugavuse ja rafineerituse mulje, samas on teiste jaoks alati meeldiv, kui keegi lõhnab hästi. Parfüümide või tualettveede valik võib suure sortimendi tõttu osutuda oluliselt keeruliseks. Mõnele inimesele sobivad magusad, teistele aga karmid või mõõdukalt magusad lõhnad. Valik konkreetse lõhna ja parfüümi kasuks sõltub individuaalsetest eelistustest, kuid enne toodete ostmist tasub põgusalt uurida parfüümide kirjeldust ja üldisi omadusi. Vigur.ee veebipood esitleb meeste ja naiste parfüüme ning täiskomplekte, mis on suurepärane lahendus ka kingituseks.


Mida peate parfümeeria kohta teadma enne ostmist


Meeste ja naiste seas on populaarsed parfüüm ja tualettvesi. Samuti eelistavad mõned kasutada odekolonni, kuna nende arvates pole erilisi erinevusi muudest parfümeerialiikidest. Tegelikult erinevad kõik ülaltoodud tootetüübid koostise, konsistentsi ja muude parameetrite poolest. Näiteks parfüüme peetakse kõige kontsentreeritumaks ja püsivamaks. Lõhna- ja maitseaine koostis jääb vahemikku 15–30%, samas kui muud tüüpi parfümeeriatoodetes on see näitaja kaks või enam korda väiksem. Oluline on märkida, et parfüüme peetakse kõige kallimaks, kuid samal ajal säilitavad nad oma esialgse aroomi kogu päeva jooksul.

Tualettparfüüme peetakse oma segmendi üheks ihaldatuimaks tooteks. Need näitavad maitse ja vastupidavuse optimaalset tasakaalu. Parfüümiekstrakti esineb vahemikus kuni 18 protsenti, samas kui selle toote hind on palju madalam. Palju oleneb ka tootjast: usaldus tuntud kaubamärgi vastu tõstab oluliselt jätkusuutlikkust ja kvaliteedinäitajaid. Meeste parfüümide osas kasutatakse 90% juhtudest tualettvett. Meestel on tavaks seda tüüpi tooteid kasutada aroomide puhta konsistentsi tõttu. Hooldusprotsess on kuni 10%, mis on piisav aktiivse eluviisi säilitamiseks.

 
Kuidas valida parfüümi naisele või mehele?


Enne kui ostate Viguri e-poest soodsaid parfüüme koos kohaletoimetamisega üle Eesti, tuleks läbi mõelda valikusoovitused:

  • Alustuseks on oluline uurida aroomide rühmi.

Nendesse rühmadesse kuuluvad puuvilja-, lille-, mere- ja muud noodid. Kaasata tuleks ka puidust ja nahkseid lõhnaaineid.

  • Stiil ja hooajalisus.

Enne ostmist peaks otsustama, millistes tingimustes kavatsete parfüümi kasutada. See on väga oluline, sest näiteks suvel pole liiga erksate maitsete järele nõudlust.

  • Lõhna kombinatsioon iseloomu ja muude teguritega.

Sellisel juhul ei tohiks inimene pärast pealekandmist tunda kolmanda osapoole aroomi.

 

Viguri veebipoe raames pakutakse tellida kvaliteetseid parfüüme või saada täiendavat nõu. Kohaletoimetamine toimub kliendile mugaval viisil.