enim müüdud

Allahindlus

PEOATRIBUUTIKA

PEOATRIBUUTIKA

Leitud 5420 toodet

Kuvatakse 1–32 toodet (kokku 5420)

Peoatribuutika, karnevalikostüümid ning peotarvikud

Enne temaatilisel üritusel osalemist mõtlevad kõik karnevalikostüümi ostmisele. Reeglina määravad korraldajad eelnevalt ürituse stiili ja soovitavad külalistel leida sobiv pilt. Kuid mitte igas olukorras ei tea inimene, kuidas valida parimat karnevalikostüümi ja millele tuleks kõigepealt tähelepanu pöörata. Antud tegevus on väga põnev protsess, samas kui valik võib suure sortimendi tõttu olla keeruline. Kõigepealt peaks tähelepanu pöörama kanga tüübile, värvile ja kujunduslikule tekstuurile - need näitajad saavad õige valiku aluseks. Enne Viguri veebipoest peoks mõeldud kostüümi ostmist arvestatakse ka muude omadustega.

 
Karnevalikostüümide soetamise tunnused


Maskeraadipidu on alati lõbus, peate lihtsalt valima kõige originaalsema kostüümi. Kui varem kasutati kostüüme jänkude, kukeseente, jäneste, seente ja erinevate multikategelaste näol, siis tänaseks on olukord muutunud. Paljud kaasaegsed sündmused nõuavad sobivate originaalkostüümide kasutuselevõttu, mis ei piirdu ainult ülaltoodud tegelastega.

Samuti on maskeraadikostüümid suurepärane lahendus pildistamiseks, eriti lapsega. See lähenemine jääb beebile suurepäraselt meelde ning see on suurepärane võimalus puhkuseks ja hea tuju jaoks iga ilmaga. Seega tuleks enne ostmist arvestada eelkõige ürituse teema, eesmärgi ja toimumiskohaga.

 

Kuidas valida lapsele uhke kostüüm?
Kõigepealt peaks arutama sündmuse tüübi üle. See võib olla sünnipäev, uusaasta, jõulud, lasteaia matinee või mõni muu püha. Kui vanemad soovivad beebit ebamugavuste eest kaitsta, tasub soetada temperatuurimuutustele vastupidavad ülikonnad. Samuti on oluline tootmismaterjal: sünteetika valimine võib mugavust negatiivselt mõjutada ja põhjustada allergilisi reaktsioone. Lisaks tuleb märkida, et lapsele meeldiksid karnevaliriided, vastasel juhul võib lapse tuju rikkuda. Igal juhul juhul sõltub kõik vanemate individuaalsetest eelistustest.

 

Milliseid tooteid saab peoatribuutika kategooriast osta?

  • Karnevalirõivad loomade, klounide, piraatide, kuningate, printsesside ja erinevate elukutsete näol.
  • Superkangelaste ja keskaja kangelaste kostüümid. Müügil on ka täiskasvanutele mõeldud karnevalitarvikud.
  • Erinevad lisad  kostüümidele erinevate aksessuaaride, maskide, grimmi näol. Samas saab osta ka joogi- ja söögitarvikuid konkreetse ürituste jaoks sobivates pakendites.

 
Internetist karnevalikostüümi ostmine


Viguri veebipoest on soovitatav osta soodne kostüüm ürituseks nii täiskasvanule kui ka lapsele. Suur valik originaaltooteid esitletakse kohaletoimetamisega üle Eesti. Kauba saatmine toimub pakiautomaatide ja kullerite kaudu. Arvesse võetakse kõiki ostja nõudeid maksmise osas.